Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü (İstanbul, Türkiye) ardından, Babson Graduate School of Business’ta (Boston, ABD) MBA programını tamamladım. 19 yıllık kariyerimde Unilever, Garanti Bankası, Turkcell, Investors in People ve Management Centre Turkiye gibi sektörlerinin öncü firmalarında çalıştım. Pazarlama-marka yönetimi, insan kaynakları, iş geliştirme-proje satış, halkla ilişkiler-etkinlik yönetimi ve iletişim alanlarının kesiştiği farklı projelerde yöneticilik yaptım. Birlikte üretmekten çok keyif aldığım birçok tanışıklığım oldu. İstanbul Amerikan Robert Lisesi mezunu olarak okulumuzun “Yıllık Bağış Kampanyası” destek çalışmalarında gönüllü olarak yer alıyorum.

Son zamanlarda hayatın anlamını daha bir sorgular oldum: “Neyi tutkuyla yapıyorsun? Zaman nerde su gibi akıp geçiyor?” Cevaplar, bana müthiş enerji veren beş tanımda birleşti: Ağırlama, kutlamalar, insanları buluşturma, dekorasyon, seyahat. Her bir tekrar, yeni bir heyecan kaynağım.

Merkezde nasıl yer alabilirlerdi? Kurumsal hayatın tüm öğreti, yetkinlik ve bağlantılarını bireysel hayatlara fayda olarak aktararak yeni modeli oluşturdum: “Bird of Paradise”ı kurguladım.

Araştırmalarım sırasında, yurtdışında tanımının “Personal Concierge” olduğunu öğrendim. Türkçe’de henüz karşılığı yok. Şimdi, önümdeki 20 yıl için yepyeni bir yolculuğun başındayım…

Daima Düz

Daima Düz

Soda Limon Suyu

Soda Limon Suyu

Kızımla Seyahat

Kızımla Seyahat

Cep Telefonlarım

Cep Telefonlarım

Kolyelerim

Kolyelerim

Enginar

Enginar

Kayak

Kayak

Siyah-Beyaz

Siyah-Beyaz

İstanbul

İstanbul