Personal Concierge mesleği, hizmet verilen kişiyle birebir iletişimi, her çalışmada kişiyi daha yakından tanımayı ve zaman içinde birçok alanda o kişinin ilk aklına gelen, sağ kolu olabilmeyi içeriyor. Bu nedenle asistanım yok. Her telefonu ve e-postayı en geç bir saat içinde bizzat kendim cevaplıyorum.

Dışarda, yüz yüze bir tanışma görüşmesi yapmak her iki taraf için de tercih edilen sağlıklı bir başlangıç oluyor. Sizi dinledikten sonra, ihtiyacınıza özel olarak proje tasarlıyorum. Kaç saatte veya günde çözümlenebileceğini belirliyorum. Kendiniz ve sevdikleriniz için spor, sanat, lisan, sağlıklı yaşam ve müzik gibi konularda özel öğretmenle çalışma anlayışında saat ücreti üzerinden veya paket hizmetler şeklinde faydalanabiliyorsunuz.

Deneyim, birikimim, profesyonel ve sosyal çevremle kendim hizmet veriyorum. İşin doğası veya hacmi daha geniş çaplı bir çalışma gerektirdiğinde, onayınızla, çözüm ortaklarımdan destek alıyorum.

Pratik, gerçekçi, ulaşılabilir, sürdürülebilir ve kendinizi yakın hissedeceğiniz çözümler üretmek hizmet kriterlerim. Kişiye özel hizmet, özel hayata saygıyı ve gizliliğini de beraberinde getiriyor.

Pazartesi – Cuma günleri 08:00 – 18:00 arasında yardımcı olabilirim. Mekan bağımsızım. Cep telefonum, bilgisayarım ve iPad’im yeterli.

Milli, Resmi, Dini Bayramlar ve MEB Sömestre ilk haftası ise enerji depoluyor olacağım:)